Hakkımızda

Catering sektöründe 1994 yılından beri, Toplu Yemek üretimi hizmetinde yerini almıştır. Bu kapsam dâhilinde Yerinde Üretim, Taşıma Yemek Üretimi ve Catering, Düğün organizasyonları, Özel yemekler v.b. çeşitli alanlarda faaliyet göstermektedir.

Misyon

Sağlıklı ve dengeli beslenmenin, insan yaşamındaki önemini dikkate alarak , doğruyu bulmak için devamlı öğrenme ve gelişme içindeyiz. Bu gelişimi ana hedef bilerek, yıllardır, sizlerin memnuniyet ve beklentilerine en üst düzeyde hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve güvenilir ürünler ile hazırlanan yemeklerimizi damak tadınıza sunmak ve zengin menüler eşliğinde geliştirip bunları kaliteden ödün vermeden hazırlayarak kusursuz bir hizmet ile yerine getirmek genel ilkemizdir.

Vizyon

Şirketimizin hedefi; kalite ilkelerimiz doğrultusunda müşteri beklentilerini en üst düzeyde tutmaktır. Ayrıca sunulan hizmetler kapsamında doğal ürünler kullanılarak hazırlanan menülerimizde müşteri sağlığı faktörünü ön planda tutmayı bir ilke olarak görmekteyiz.

Neden Missofra?

Teknolojiyi işimize yansıtarak hem şirketimiz hem de müşterilerimize kolaylıklar sağlayan; donanımımız, genç ve deneyimli kadrolarımızla hizmet vermekteyiz.

Mevcut koşulları daima geliştirme arzusu ile sadece Yemek Hizmeti vermek değil, aynı zamanda müşterilerimize uzun vadeli bir tedarikçi olmayı hedeflemekteyiz.

Hizmetlerimiz

Missofra; Yemek, iş merkezleri, sanayi kuruluşları, okullar, yurtlar vb. kurumların toplu yemek hizmetlerini ve özel yemek ve catering hizmetlerini karşılamak amacı ile çalışmaktadır.

Missofra Catering, potansiyel müşterilerine toplu yemek hizmetini iki yolla ulaştırmaktadır:

Kuruluşun kendi mutfağında, aşçılarımız, servis elemanlarımız ve yöneticilerden oluşan ekibimizle mutfağı devralıp işletiyoruz.

Merkezi mutfağımızda ürettiğimiz yemeği hijyenik şartlarda kuruluşların restoranlarına ulaştırıp kendi elemanlarımızla servisini yapıyoruz.

Missofra Catering'in hizmet verdiği alanlar içinde iş yerleri, fabrikalar, okullar, yurtlar yer almaktadır.

İşyerlerinde; Missofra Catering, personelin şirket bağlılığının arttırmasını, kurum ruhunun gelişmesini sağlayan ve iş verimini yükselten yemek ve hizmetler sunar.

Fabrikalarda; firmamız, işçilerin ihtiyaç duydukları çeşit ve kaloride yemekler sağlar.

Okullarda; Missofra Yemek, ana okulundan üniversiteye kadar bütün öğretim kurumlarında öğrencilerin yaşlarına göre sağlıklı, lezzetli, eğlenceli yemek ve hizmetler sunar.

Düğünlerde firmamız, bu özel ve anlamlı günlerinizde, isteğe bağlı ikramlarıyla mutluluğunuza lezzet katar.