Hakkımızda

Biz kimiz?

Missofra, Catering sektöründe 1994 yılından beri, Toplu Yemek üretimi hizmetinde yerini almıştır. Bu kapsam dâhilinde Yerinde Üretim, Taşıma Yemek Üretimi ve Catering, Düğün organizasyonları, Özel yemekler v.b. çeşitli alanlarda faaliyet göstermektedir.

Sağlıklı ve dengeli beslenmenin, insan yaşamındaki önemini dikkate alarak , doğruyu bulmak için devamlı öğrenme ve gelişme içindeyiz. Bu gelişimi ana hedef bilerek, yıllardır, sizlerin memnuniyet ve beklentilerine en üst düzeyde hizmet vermekteyiz.

Kaliteli ve güvenilir ürünler ile hazırlanan yemeklerimizi damak tadınıza sunmak ve zengin menüler eşliğinde geliştirip bunları kaliteden ödün vermeden hazırlayarak kusursuz bir hizmet ile yerine getirmek genel ilkemizdir.

Şirketimizin hedefi; kalite ilkelerimiz doğrultusunda müşteri beklentilerini en üst düzeyde tutmaktır. Ayrıca sunulan hizmetler kapsamında doğal ürünler kullanılarak hazırlanan menülerimizde müşteri sağlığı faktörünü ön planda tutmayı bir ilke olarak görmekteyiz.

Teknolojiyi işimize yansıtarak hem şirketimiz hem de müşterilerimize kolaylıklar sağlayan; donanımımız, genç ve deneyimli kadrolarımızla hizmet vermekteyiz.

Mevcut koşulları daima geliştirme arzusu ile sadece Yemek Hizmeti vermek değil, aynı zamanda müşterilerimize uzun vadeli bir tedarikçi olmayı hedeflemekteyiz.

Neler Yapıyoruz?

Catering Hizmeti
Paket Yemek Servisi
Yerinde Üretim Yemek Hizmeti
Taşıma Yemek Sistemi
Sofra

Şirketimizden